• O Bibliotece

• Biblioteka szkolna znajduje się na parterze nowego budynku, w sali nr 05. W chwili obecnej funkcję bibliotekarki szkolnej pełni pani Katarzyna Chorzępa.

Nasza biblioteka dysponuje odpowiednio wyposażonym księgozbiorem podręcznym, zestawem lektur dostosowanym ( i wciąż wzbogacanym) do nowej podstawy programowej. Regularnie powiększamy ofertę wydawnictw książkowych dla naszych czytelników. Zrealizowaliśmy projekt "Książki naszych marzeń" oraz projekt "Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Użytkownicy biblioteki mają wolny dostęp do wybranych półek, w razie potrzeby mogą też skorzystać z Internetu. Od roku szkolnego 2019/2020 wypożyczenia obsługiwane są przez system MolNet+. Zapraszamy!