• Nauczyciele i nauczane przedmioty.

        •  

          Lp.

          NAZWISKO I IMIĘ

          PRZEDMIOT

          1.

          Adamovich Stanislau

          Religia

          2.

          Bernat Jolanta                                              

          Wychownie fizyczne

          3.

          Bubółka Danuta                                                 

          Edukacja wczesnoszkolna

          4.

          Całka Artur                                                    

          Informatyka, biologia

          5.

          Całka Renata                                                

          Chemia, EDB

          6.

          Chorzępa Katarzyna                                    

          biblioteka

          7.

          Dudek  Renata                    

          Wicedyrektor - matematyka

          8.

          Duńka Bożena                

          Dyrektor – edukacja wczesnoszkolna

          9.

          Drozdowska Agnieszka

          Język niemiecki

          10.

          Filary Agnieszka                                                 

          Język polski, logopedia

          11.

          Filary- Rompa Joanna  

          Historia, WOS

          12.

          Futoma Agata                                     

          Edukacja wczesnoszkolna

          13.

          Golańska-Schulz Katarzyna                        

          Plastyka, muzyka

          14.

          Halemba-Banach  Małgorzata                      

          Edukacja wczesnoszkolna

          15.

          Hoffman Beata                                              

          Język polski

          16.

          Jakubczyk Sylwia                                          

          Język angielski, elementy informatyki

          17.

          Kaczałek Alicja   

          matematyka

          18.

          Kaspera Magdalena          

          Język polski, logopedia

          19.

          Kreiser Krystyna                                            

          Edukacja wczesnoszkolna

          20.

          Kotomska Sylwia                                           

          Język angielski

          21.

          Lewandowska Marta

          Historia

          22.

          Łopuszyńska Diana

          Religia

          23.

          Maciejna-Lang Agata                                     

          ---------------

          24.

          Marek Renata                                               

          Edukacja wczesnoszkolna

          25.

          Mielnik Dominika  

          Przyroda, biologia

          26.

          Moore Sylwia                                             

          Język angielski, matematyka

          27.

          Nowicka-Kula Elżbieta                                   

          Matematyka

          28.

          Olak Aldona                                                   

          Edukacja wczesnoszkolna

          29.

          Panterałka Alicja

          Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

          30.

          Patajewicz  Sylwia                                           

          Doradztwo zawodowe

          31.

          Roguz Bartosz

          Wychowanie fizyczne

          32.

          Roguz Ewelina

          Świetlica szkolna - zajęcia opiekuńcze

          33.

          Ryncarz Ewa                                                 

          ---------------

          34.

          Skawina-Połeć Anna                                      

          Fizyka

          35.

          Słabosz  Agata                                               

          Edukacja wczesnoszkolna

          36.

          Spyra Monika                                                                    

          Język niemiecki

          37.

          Szczerek Joanna                                           

          Geografia, etyka

          38.

          Tracz Dorota   

          Język polski,

          39.

          Trendel Marta                                             

          Edukacja wczesnoszkolna

          40.

          Tumiłowicz Teresa                                   

          Pedagog szkolny

          41.

          Turos Katarzyna  

          Geografia

          42.

          Wianecki Mieczysław    

          Wychowanie fizyczne, technika

          43.

          Wróbel  Adam                                         

          Religia