• Pierwsza pomoc dla najmłodszych.

•     W dniach 18-21.11.2019 r. pani Jolanta Bernat przeprowadziła lekcje warsztatowe z zasad udzielania pierwszej pomocy we wszystkich klasach 1-3. Uczniowie i wychowawcy klas byli bardzo zaangażowani i z zapałem ćwiczyli pozycję bezpieczną, resuscytację krążeniowo- oddechową, dowiedzieli się także jak pomagać w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

• Zawody Tymbarka w kategorii U 10

• TYMBARK 2019 – KATEGORIA U 10

20 listopada 2019  roku w Kłodzku rozegrano turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku w kategorii wiekowej U10. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, a zespół Szkoły Podstawowej ze Szczytnej w składzie: Harasiuk Oliwier, Nowak Konrad, Mongiałło Mikołaj, Jankowski Antoni, Zagaja Adam, Barszczewski Ignacy, Niemiec Piotr, Bartczak Bruno, Kalemba Maciej zajął 3 miejsce.

Wyniki naszej drużyny:

SP Szczytna  - SP 3 Kłodzko              0 - 1

SP Szczytna  - SP Domaszków         0 – 0

SP Szczytna  - SP 7 Nowa Ruda       1 – 3

SP Szczytna  - SP Jaszkowa Dolna   5- 2

SP Szczytna  - SP 3 K-ko II                3 – 0

SP Szczytna – SP U8                          6 - 0

Zespół z Nowej Rudy w tej kategorii wiekowej również będzie reprezentował nasz powiat w zawodach wojewódzkich.

• Turniej tenisa stołowego o Puchar Rady Rodziców - wyniki

•                   KOMUNIKAT  Z TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO – LISTOPAD 2019-11-24

24 listopada 2019 roku w hali sportowej w Szczytnej rozegrano Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Szczytnej. Organizatorami zawodów byli animatorzy Pan Bogdan Żurek i Mieczysław Wianecki. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział ponad 20 zawodników i zawodniczek, a rywalizowali oni w 3 kategoriach.

Wyniki w kategorii chłopców – szkoła podstawowa

I miejsce    - Alan Jakubczyk

II miejsce  - Maksymilian Tysiak – Sakowski

III miejsce – Kacper Jaworski

Wyniki kategorii OPEN – mężczyzn

I miejsce  - Paweł Trojan

II miejsce – Marek Sitarz

III miejsce – Stanisław Kubajewski

Wyniki w kategorii OPEN – kobiet

I miejsce – Angelika WoS

II miejsce – Alicja Panterałka

III miejsce – Jolanta Bernat

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują sponsorom dzisiejszej imprezy, którzy ufundowali nagrody rzeczowe , medale i puchary. Byli to: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Szczytnej, dyrektor Szkoły Podstawowej Pani Renata Dudek, Pani Jolanta Bernat, Pani Alicja Panterałka.