• Ziemia Kłodzka "Od Polski do Polski"

• W poniedziałek 11 października uczniowie naszej szkoły obejrzeli w MOKu w Szczytnej spektakl pt.„Ziemia Kłodzka od Polski do Polski. Teatr budujący tożsamość lokalną” Spektakl zbudowany wyłącznie z tekstów historycznych opowiadał językiem teatru 1000 lat historii Ziemi Kłodzkiej. Spektakl spotkał się z ciepłym przyjęciem naszych uczniów był ciekawy i skłaniał do refleksji nad burzliwą historią naszego regionu. Dziękujemy!

• ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

• UWAGA!

W ZWIĄZKU Z NADCHODZĄCYM ŚWIĘTEM EDUKACJI NARODOWEJ PROSIMY EMERYTÓW DO ZGŁASZANIA CHĘCI UDZIAŁU W POCZĘSTUNKU, KTÓRY ZORGANIZOWANY ZOSTANIE W SIEDZIBIE

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

PRZY UL. KOŚCIELNEJ 6.

CHĘĆ UDZIAŁU PROSIMY ZGŁASZAĆ DO 11.10.2021r. (tj. PONIEDZIAŁEK) W SEKRETARIACIE SZKOŁY.