• Warsztaty robotyczne.

• W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania uczniowie klas 5 i 6 wzięli udział w dwudniowych warsztatach robotycznych. W pierwszym dniu zmagali się z poskromieniem robotów, rozegrali mecz piłki nożnej pomiędzy robotami i poznali makey makey - płytkę mechatroniczną. W drugim dniu poznali aplikację webową tinkercad do projektowania obiektów 3D. Swoje projekty będą mogli wydrukować na drukarce 3D.

• Komunikaty z zawodów

5 PAŹDZIERNIKA 2022 W Kłodzku w SP 6 rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu Kłodzkiego w piłce nożnej chłopców (klasy 7-8). Reprezentacja naszej szkoły  w składzie:

zajęła pierwsze miejsce i prawo reprezentowania rejonu w zawodach powiatowych, które rozegrane zostaną 7 października 2022 w Bystrzycy Kłodzkiej.

Wyniki meczy:

Grupa I

Zespół Szkół Społecznych Kłodzko – SP Szczytna                      0 ; 5

SP Jaszkowa Dolna  - Zespół Szkół Społecznych Kłodzko           3 :0

SP Jaszkowa Dolna  – SP Szczytna                                                2 : 3

Grupa II

SP 6 Kłodzko – SP WOJBÓRZ                                                         2 ; 1

PÓŁFINAŁY

SP 6 KŁODZKO – SP JASZKOWA                                                    0 ; 3

SP SZCZYTNA – SP WOJBÓRZ                                                        8 ; 2

FINAŁ

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 MIEJSCE – SP SZCZYTNA                                              4. MIEJSCE – SP   WOJBÓRZ

2. MIEJSCE  - SP JASZKOWA                                             5 MIEJSCE   - SPOŁECZNA KŁODZKO

3. MIEJSCE  - SP 6 kŁODZKO

KOMUNIKAT

7 PAŹDZIERNIKA 2022  w Bystrzycy Kłodzkiej rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce nożnej chłopców (klasy 7-8). Reprezentacja naszej szkoły  w składzie:

Maciej Greszta, Szymon Kocyła, Michał Hulbój, Mikołaj Giemza, Aleksander Więcławek, Jakub Golob, Alan Żyzański , Oskar Nowak zajęła trzecie miejsce .

Wyniki meczy:

SP 7 Nowa Ruda      -       SP Szczytna                       3 : 0

SP Jaszkowa Dolna   -     SP Stronie Śląskie              9 : 3

MECZ O III MIEJSCE

SP Szczytna                 - SP Stronie Śl.                       14 : 3

MECZ O I MIEJSCE

SP 7 Nowa Ruda    - SP Jaszkowa                               3: 2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 MIEJSCE – SP 7 Nowa Ruda

2. MIEJSCE  - SP JASZKOWA

3. MIEJSCE  - SP  Szczytna

4 miejsce  - SP Stronie Śl.

• INFRMACJE Z SZACHOWNICY

SIERPIEŃ 2022

1. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY IM. AKIBY RUBINSTEINA

LEON TRENDEL – II MIEJSCE

WRZESIEŃ 2022

2. MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W SZACHACH SZYBKICH

NASZĄ SZKOŁE REPREZENTOWALI:

ŻEGLEŃ HANNA, TRENDEL JULIA, TRENDEL LEON, GACH JAN

PAŹDZIERNIK 2022

3. GRAND PRIX RADKOWA I ZIEMI KŁODZKIEJ

III  MIEJSCE – GACH JAN              kat. C11

III MIEJSCE  - LEON TRENDEL      kat. C9

4 miejsce – ŻEGLEŃ HANNA

5 miejsce  - TRENDEL  JULIA

• Wycieczka 8a

• W piątek 30 września klasa 8a pod kierunkiem wychowawcy P. Renaty CAłka i opiekuna P. Kasi Chorzępy udała się na wycieczkę połączoną z ogniskiem. Zabawa była przednia.

• Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Klasa 4a pod kierunkiem P. Sylwii Moore uczciła Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia poprzez rozwiązywanie ciekawych zadań oraz quizów z wykorzystaniem komputerów w pracowni informatycznej, rywalizacja o pierwsze miejsca była bardzo zacięta.