• Arboretum Wojsławice

• 17 czerwca najbardziej zaangażowani w zbiórkę kasztanów uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orla Białego w Szczytnej wzięli udzial w warsztatach przyrodniczych na terenie Arboretum w Wojsławicach. Poznali i obejrzeli nowe, egzotyczne gatunki drzew, krzewów i roślin zielonych. Były także doznania smakowe - uczniowie skosztowali czereśni prosto z drzewa. Na koniec posilili się kiełbasą z ogniska. To był dobrze spędzony czas.

• Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym

• W dniach 5-7 czerwca w miejscowości Czarna (podkarpackie) przeprowadzono finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym BRD. Były to zawody, w których startowały najlepsze drużyny z każdego województwa. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Szymon Kocyla, Igor Michalski i Mateusz Kaczkan reprezentowali województwo dolnośląskie w tej prestiżowej imprezie.Rywalizacja okazała się bardzo trudna. Stres spowodowany rangą turnieju, duże emocje i mniejsze doświadczenie naszych zawodników spowodowało, że zajęli oni odległe miejsce. Jednak doświadczenie zdobyte przez uczniów i przeze mnie będzie procentowało w przyszłości. Organizacja turnieju od uroczystego otwarcia poprzez konkurencję i zakończenie była na najwyższym poziomie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.

• Turniej PREDATOR GAMES

• 16 uczniów z naszej szkoły brało udział w turnieju gier komputerowych PREDATOR GAMES, rywalizacja odbywała się w czterech grach w następujących składach:

1.CHESS

Oliwier Bzymek

• 1 czerwca 2023r.

• Dzień Dziecka

1 czerwca okazał się bardzo pogodnym dniem! Dzień Dziecka spędziliśmy korzystając z uroków natury i słońca.

• LOP Konkurs.

• Laureaci konkursów Wojewódzkich LOP "Mój Las":

1 miejsce Adam Klimczak

2 miejsce Karolina Rachwał

pozostali wyróżnienia.

Rozdanie nagród w Nadleśnictwie Miękinia Szkółka leśna "Mrozy"