• Koncert muzyczny, 24.04.2024r.

• 24 kwietnia gościliśmy w naszej szkole łódzkie trio „Orient Express”. Artyści zaprezentowali muzykę z różnych stron świata. Były utwory ormiańskie, meksykańskie, amerykańskie, gruzińskie oraz wspólne tańce i prezentacja instrumentów.

Dziękujemy wszystkim za udział w koncercie!

• Dzień Ziemi

•      22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. W naszej szkole już dziś odbyło się z tej okazji przedstawienie. Klasa 6c przygotowała bardzo ciekawą inscenizację. Była tu mowa o szeroko pojętej ekologii, żywiołach, szczególnie zaakcentowana był problem segregacji  śmieci. Przed publicznością zaprezentowały się cztery żywioły, był film edukacyjny, nie zabrakło też śpiewu (wszyscy śpiewaliśmy piosenkę!).

• Uwaga konkurs!

•   Informujemy, że Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje skierowany do dzieci i młodzieży konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację
            i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2024.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody (tablet, zegarki Smartwatch, słuchawki, głośniki bezprzewodowe, dyplomy oraz zaproszenie na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.
            Prace można przesyłać do 09 czerwca 2024r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 września 2024r. Szczegóły znajdziecie na stronie (link poniżej).

Zapraszamy do udziału!