Nawigacja

Szkolna Biblioteka Imprezy w Bibliotece Regulaminy LEKTURY - KLASY IV-VI O Bibliotece Aktyw Statystyki Konkursy Przydatne materiały Edukacja czytelnicza

Imprezy i działania czytelnicze w roku szkolnym 2020/2021

- "Urodziny Kubusia Puchatka" - październik/listopad 2020r. ( w tym konkurs na "Kartkę urodzinową dla Kubusia Puchatka" oraz konkurs wiedzy o książce). Impreza czytelnicza dla klas III. W bieżącym roku w nieco zmienionej formule ze względów bezpieczeństwa. Każda klasa obchodzi urodziny Kubusia we własnym gronie. Konkurs natomiast będzie międzyklasowy.

- Z okazji Dnia Pluszowego Misia odbędzie się konkurs plastyczny dla klas I-II "Mój Miś" (listopad 2020r.)

- "Czytanie pod choinką" - grudzień 2020r. (klasy I-III)

- "Pasowanie na Czytelnika" - styczeń 2021r. (formuła zmieniona ze względów bezpieczeństwa)

- Konkurs recytatorski "Pegazik" - eliminacje szkolne  - luty 2021r. (konkurs dla klas IV-VIII).

- "Dzień Bibliotekarza" - maj 2021r.

Imprezy i działania czytelnicze w roku szkolnym 2019/2020

"Urodziny Kubusia Puchatka" - 26.11.2019r. ( w tym konkurs na "Zdrowy jadłospis dla Kubusia Puchatka" oraz konkurs wiedzy o książce). Impreza czytelnicza dla klas III.

"Czytanie pod choinką" - grudzień 2019r. (klasy I-III)

"Pasowanie na Czytelnika" - styczeń 2020r.

"Konkurs recytatorski "Pegazik" - eliminacje szkolne  - luty 2020r. (konkurs dla klas IV-VIII).

"Dzień Bibliotekarza" - maj 2020r.

• SZKOŁA PODSTAWOWA w Szczytnej im. Orła Białego
    Szczytna ul. Kościelna 6