Nawigacja

Nauczyciele i nauczane przedmioty.

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

1.

Adamovich Stanislau

Religia

2.

Bernat Jolanta                                              

Wychownie fizyczne

3.

Bubółka Danuta                                                 

Edukacja wczesnoszkolna

4.

Całka Artur                                                    

Informatyka, biologia

5.

Całka Renata                                                

Chemia, EDB

6.

Chorzępa Katarzyna                                    

biblioteka

7.

Dudek  Renata                    

Wicedyrektor - matematyka

8.

Duńka Bożena                

Dyrektor – edukacja wczesnoszkolna

9.

Drozdowska Agnieszka

Język niemiecki

10.

Filary Agnieszka                                                 

Język polski, logopedia

11.

Filary- Rompa Joanna  

Historia, WOS

12.

Futoma Agata                                     

Edukacja wczesnoszkolna

13.

Golańska-Schulz Katarzyna                        

Plastyka, muzyka

14.

Halemba-Banach  Małgorzata                      

Edukacja wczesnoszkolna

15.

Hoffman Beata                                              

Język polski

16.

Jakubczyk Sylwia                                          

Język angielski, elementy informatyki

17.

Kaczałek Alicja   

matematyka

18.

Kaspera Magdalena          

Język polski, logopedia

19.

Kreiser Krystyna                                            

Edukacja wczesnoszkolna

20.

Kotomska Sylwia                                           

Język angielski

21.

Lewandowska Marta

Historia

22.

Łopuszyńska Diana

Religia

23.

Maciejna-Lang Agata                                     

---------------

24.

Marek Renata                                               

Edukacja wczesnoszkolna

25.

Mielnik Dominika  

Przyroda, biologia

26.

Moore Sylwia                                             

Język angielski, matematyka

27.

Nowicka-Kula Elżbieta                                   

Matematyka

28.

Olak Aldona                                                   

Edukacja wczesnoszkolna

29.

Panterałka Alicja

Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

30.

Patajewicz  Sylwia                                           

Doradztwo zawodowe

31.

Roguz Bartosz

Wychowanie fizyczne

32.

Roguz Ewelina

Świetlica szkolna - zajęcia opiekuńcze

33.

Ryncarz Ewa                                                 

---------------

34.

Skawina-Połeć Anna                                      

Fizyka

35.

Słabosz  Agata                                               

Edukacja wczesnoszkolna

36.

Spyra Monika                                                                    

Język niemiecki

37.

Szczerek Joanna                                           

Geografia, etyka

38.

Tracz Dorota   

Język polski,

39.

Trendel Marta                                             

Edukacja wczesnoszkolna

40.

Tumiłowicz Teresa                                   

Pedagog szkolny

41.

Turos Katarzyna  

Geografia

42.

Wianecki Mieczysław    

Wychowanie fizyczne, technika

43.

Wróbel  Adam                                         

Religia

Aktualności

Kontakt

  • SZKOŁA PODSTAWOWA w Szczytnej im. Orła Białego
    Szczytna ul. Kościelna 6
    sp-szczytna@o2.pl
  • (074) 86-83-364

Galeria zdjęć