• Dofinansowanie do wycieczki do Warszawy-"Poznaj Polskę"

• Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczki w ramach przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” w łącznej kwocie 15 000,00 zł.

Z dofinansowania skorzysta 47 uczniów naszej szkoły. Pojadą na trzydniową wycieczkę do Warszawy.

Dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym wycieczka odbyła się w zaplanowanym terminie.

• 11 Listopad Święto odzyskania Niepodległości

•

W dniu dzisiejszym oglądaliśmy piękny występ klasy 8c z okazji 11 listopada, Narodowego Dnia Niepodległości. We wzruszający sposób zostały przedstawione fakty z historii naszego kraju. Pieśni patriotyczne były wzbogacone akompaniamentem – na gitarze zagrała pani Joanna Filary-Rompa, a na pianinie Olga Kubabska. Dziękujemy za wspaniały, poruszający występ.