• Zbiórka pluszaków dla dzieci

• 25.11.2023r.

Zakończyliśmy akcję zbierania pluszaków dla dzieci przebywających w szpitalach na oddziałach onkologicznych. Inicjatorem działań była Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji, okazali wiele empatii i dobrego serca. W czwartek pluszaki trafiły do Wrocławia, do siedziby fundacji.

• Konkurs "Zwierzęta aktywne zimą"

• 23.11.2023r.

23 listopada uczennica naszej szkoły,  Lena Wojtak, otrzymała nagrodę w konkursie plastycznym „Zwierzęta  aktywne zimą”. Organizatorem wojewódzkiego konkursu była Liga Ochrony Przyrody, Okręg we Wrocławiu.
            Lena zajęła 3. miejsce, opiekę nad  uczestniczką konkursu sprawowała pani Dominika Mielnik. Gratulujemy!
            Dodatkową atrakcją wyjazdu był udział w odsłonięciu nowej rzeźby wrocławskiego Krasnala-Myśliweczka. Uroczystość odbyła się w towarzystwie autora, Tomasza Moczka.

• Dzień Życzliwości i Pozdrowień

• 21.11.2023r.

Wczoraj świętowaliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Dużo koloru żółtego zagościło w naszej szkole. Przypominaliśmy sobie tym samym, by pamiętać o różnych, często drobnych gestach, które umilają nam życie i czynią świat piękniejszym.

• Turniej robotyczny "Liga robotów"

• 17 listopada uczniowie w składzie: Kaja Zuterek, Zuzanna Gilewska, Adam Zagaja, Adrian Mastaj, Piotr Sudoł, Bartosz Puchalski, Bruno Bartczak, Patryk Pietronik pod opieką Angelika Woś brali udział w ogólnopolskim turnieju robotycznym „Liga robotów” we Wrocławiu. W turnieju uczestniczyli uczniowie z dwóch województw: dolnośląskiego i lubuskiego. Turniej ten oparty jest na idei STEAM. Łączy wiedzę z różnych dziedzin. Chociaż nasi uczniowie nie dostali się do finału ogólnopolskiego to jesteśmy z nich bardzo dumni, ponieważ w bardzo trudnej kategorii - przejazd robotem - zadanie praktyczne zajęli 3 miejsce. Gratulacje dla nich!

#ligarobotow #mein #govtech #ore #ibe Laboratoria Przyszłości #laboratoriaprzyszlosci #legospikeprime #lego

• Pasowanie na Ucznia

• We wtorek, 7 listopada, odbyło się Uroczyste Pasowanie na Ucznia. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zaprezentowali się wspaniale, a pani dyrektor Dominika Mielnik uroczyście pasowała na ucznia każdego pierwszoklasistę.
            Kochani, życzymy Wam sukcesów w nauce i rozwijania swoich pasji!
            Autorką zdjęć jest pani Justyna Biesaga-Sroka/ Janinografia