• Ferie na sportowo.

• W okresie ferii w ramach projektu SKS prowadzone były zajęcia sportowe 4 razy w tygodniu po 2 godziny dla
            Uczniów  klas starszych naszej szkoły. Były to treningi koszykówki, piłki ręcznej oraz siatkówki. W trakcie zajęć uczniowie doskonalili swoje umiejętności techniczne , rozgrywali mecze między sobą oraz  mecze towarzyskie. W czwartek 23.02 rozegrali mecz towarzyski w koszykówkę z zawodnikami z Głogowa będącymi na obozie sportowym, natomiast w piątek 24,02 mecz siatkówki z absolwentami naszej szkoły. W zajęciach prowadzonych przez M. Wianeckuego uczestniczyło 12 - 18 uczniów.

• Piłka ręczna - zawody

• 3 lutego 2023 w Jaszkowej rozegrano eliminacje rejonu kłodzkiego w piłce ręcznej chłopców. Drużyna naszej szkoły po wygranej 9:3 z SP Krosnowice i przegranej 3:10 z SP Jaszkowa Dolna zajęła 2 miejsce i awansowała do finału powiatowego, który rozegrany zostanie 23 marca w Nowej Rudzie.          Skład: Giemza, Greszta, Hulboj, Nowak, Karcz P, Wieclawek, Kocyla , Zyzanski, Golob, Baran, Bachanek, Wolak, Samaryk, Bzymek

• Turniej szachowy.

• komunikat .
            8 lutego 2023 rozegrany został turniej szachowy "Gram w szachy" dla uczniów klas 2 nie grających w klubach. W zawodach wzięło udział 20 uczniów, którzy rozgrywali mecze systemem szwajcarskim szescio rundowym. Po ponad 2 godzinach zmagań zwycięzcami zostali : 1 miejsce - Moore Oliwier 5pkt;. 2 miejsce - Paszkiewicz Patryk - 5 pkt " 3 miejsce - Dechnik Emma - 5 pkt.  Przy równej liczbie punktów o kolejności decydowała klasyfikacja dodatkowa.  Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy statuetki. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, bardzo dziękujemy.
            Turniej zorganizował Wianecki Mieczysław.