• Pierwszy dzień wiosny pochód przez miasto.

• Z wielkim zapałem przystąpiliśmy do powitania wiosny. W kolorowych przebraniach przeszliśmy przez miasto, wypędzając zimę jak najdalej. DZIEŃ BEZ PLECAKA też przysporzył nam wiele śmiechu i doskonałej zabawy. Niektóre pomysły były naprawdę innowacyjne!

• Laboratoria Przyszłości

• W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła dostała środki w wysokości 118 500 zł. Dzięki temu dofinansowaniu zakupiona została pracowania techniczna, potrzebna w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych. Zakupiono sprzęt robotyczny, drukarka 3D, mikrokontrolery, sprzęt do nauki fizyki. Uczniowie naszej szkoły swoje zainteresowania będą mogli rozwijać nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.

• Spektakl muzyczny

• Dziś odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Kultury, w którym odbył się koncert, prawdziwa lekcja umuzykalniająca dla uczniów naszej szkoły. To było bardzo ciekawe doświadczenie i wspaniała zabawa!

• Festyn szkolny

• Początek marca, chociaż dość chłodny, obfitował w ciekawe wydarzenia. Należał do nich festyn szkolny, zainicjowany przez Radę Rodziców. Chętnych do udziału w festynie nie zabrakło, nie przeszkadzał chłód, ważne, że dobrze się bawiliśmy!

• Pierwszoklasiści otrzymali Wyprawki Czytelnicze

• W dniach 24-25.02.2022r. odbyły się spotkania klas pierwszych w szkolnej bibliotece. Ponieważ pierwszoklasiści poznali zasoby biblioteki, znają zasady wypożyczeń i mają już konkretne zainteresowania, mogą korzystać z księgozbioru i przychodzić do biblioteki pod opieką wychowawcy.

Uczniowie  otrzymali także Wyprawki Czytelnicze, przygotowane przez Instytut Książki
            w ramach kampanii „Mała książka-wielki człowiek”.